Mini Biography
| Name | Azzi Fudd |
|---|---|
| Date of Birth | November 11, 2002 |
| Profession | Basketball Player |
| Net Worth | $1.5 Million |
Azzi Fudd is a renowned Basketball Player. She was born in Fairfax, United States on November 11, 2002. Want to more about her? In this article, we covered Azzi Fudd's net worth, wiki, bio, career, height, weight, pics, family, affairs, car, salary, age, facts, and other details in 2024. So let's get started...
Table of Contents (Quick Links)
Azzi Fudd Biography
Do you wanna know Azzi Fudd's full Biodata? Azzi Fudd is a Basketball Player. She was born in Fairfax on November 11, 2002. She is 21 years old. Take a look at the following table for more information.
| Name | Azzi Fudd |
|---|---|
| Nickname | - |
| Gender | Female |
| Date of Birth | 11-Nov-2002 |
| Age in 2024 | 21 |
| Birth Place | Fairfax |
| Country | United States |
| Nationality | American |
| Height | 1.8 m |
| Weight | 75 KG |
| Profession | Basketball Player |
Azzi Fudd Net Worth, and Salary 2024
What is the Networth of Azzi Fudd? What is the income source of Azzi Fudd? We all know that is it almost impossible to say someone's total asset, and how much he or she earns every month. According to the various source, there is an approximate asset that is net worth or net wealth. So what is the networth of Azzi Fudd?As of 2024, the current net worth of Azzi Fudd is $1.5 Million.
Azzi Fudd Age, and Birthday Info 2024
Azzi Fudd's Birthday Countdown
Azzi Fudd's birthday 🎂 🎉 is in...
- days
- Hours
- Minutes
- Seconds
How old is Azzi Fudd? In this section, we will talk about Azzi Fudd's age, and birthday-related info. Azzi Fudd's actual age is 21, and birthday is on 11-Nov-2002. When is Azzi Fudd's next birthday? The next birthday of Azzi Fudd is on 11 November, 2024.
| Birthday | 11-Nov-2002 |
|---|---|
| Name of the Day | Monday |
| Zodiac Sign (Horoscope) | Scorpio |
| Next Birthday | 11 November, 2024 |
| Age in 2024 | 21 years |
| Place of Birth | Fairfax |
| Country of Birth | United States |
Azzi Fudd's Height, Weight, and Physical Condition
What is the physical condition of Azzi Fudd? The physical condition of Azzi Fudd is good. How tall is Azzi Fudd? Want to know Azzi Fudd's Height Weight in Feet-Inch or Meter-Centimeter? In this section, we discussed height-weight along with eyes and hair colors. height is 1.8 m., and weight is 75.
- Azzi Fudd's Height: 1.8 m.
- Azzi Fudd's Weight: 75 Kilograms
In the below table, you will find the height of Azzi Fudd in Meter, Centimeter, and Feet Inche, & the weight in KG and Pound.
| Height | In Feet Inches: 5'11" |
|---|---|
| In Meters: 1.8 m. | |
| Weight | In Pound: 165.38 lbs |
| In KG: 75 Kilograms | |
| Eye Color | - |
| Hair Color | - |
Azzi Fudd Girlfriend and Marital Status
Do you want to know whether Azzi Fudd is married or unmarried? Who is the Boyfriend of Azzi Fudd? In this section, we will talk about Azzi Fudd's personal life, life story. As you are curious to know about Azzi Fudd. We added the information below.
| Marital Status | Yet to be updated |
|---|
Azzi Fudd Educational Qualifications
Do you want to know what is the educational qualifications of Azzi Fudd? In this table, we added the education information of Azzi Fudd. As we do not have all data currently, we keep some fields blank which we will update soon.
| School | Yet to update |
| College | Yet to update |
| University | Yet to update |
Visit the official Facebook, Instagram, Twitter, Wikipedia, and YouTube accounts of Azzi Fudd. For those who do not have an account on a certain platform, we added the official website link of the platform.
FAQs about Azzi Fudd
Some FAQs (Frequently Asked Questions) about Azzi Fudd.
- What is the Net Worth of Azzi Fudd?
The Net Worth of Azzi Fudd is $1.5 Million.
- What is the Height of Azzi Fudd?
The height of Azzi Fudd is 1.8.
- Where is the birthplace of Azzi Fudd?
The birthplace of Azzi Fudd is Fairfax.
- What is the Date of Birth of Azzi Fudd?
The birthday of Azzi Fudd is on 11-Nov-2002.
- Is Azzi Fudd Married?
The marital status of Azzi Fudd is: Yet to be updated
Conclusion
So that's all we have about Azzi Fudd's net worth, bio, wiki, biography, height, weight, awards, facts, siblings, awards, and other information. We hope you get the information about Azzi Fudd. Share your thoughts in the comment section.
Disclaimer
The info about Azzi Fudd's net worth, wiki, bio, career, height, weight, family, affairs, car, salary, age, and other details are based on Wikipedia, IMDb,Forbes, Instagram, and Facebook of Azzi Fudd. There may have wrong or outdated info, if you find so, please let us know by leaving a comment below.